SAMORZĄD  UCZNIOWSKI  2020 / 2021

OPIEKUNOWIE:

M. Mazur i S. Kurdynowska

 

PRZEWODNICZĄCY - Franciszek Plamowski

ZASTĘPCA - Antoni Jopek

           SEKRETARZ - Igor Gabrychowicz

                                  SEKCJA KULTURY I IMPREZ: Antonina Hennig, Wiktoria Krzemkowska, Lena Kujawka, Amelia Lisiecka

SEKCJA SPORTOWA: Jakub Bochat, Szymon Fac, Jakub Gorzkiewicz, Dawid Okpisz

                                        SEKCJA DEKORACYJNO - PORZĄDKOWA: Natalia Balt, Marta Jasińska, Jeremiasz Okpisz, Barbara Tkaczyk

 

 

 

 

*******************************************************************************************************************************************************************************

 

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2019/2020

OPIEKUNOWIE:

D. Sudak i R. Wiśniewski

 

PRZEWODNICZĄCY - Karol Bochat

ZASTĘPCA - Weronika Lisiecka

SEKRETARZ - Franek Plamowski

CZŁONKOWIE - B. Tkaczyk, N. Jasińska, E. Manikowska, J. Bochat, J. Radajewska, P. Kłonowska,

P. Chmielewska, W. Filipczuk

 

 

 

*******************************************************************************************************************************************************************************

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018/2019

 

                        Roksana Kujawka – przewodnicząca,

Julia Polok – zastępca,

 Julia Bochat – sekretarz

 

oraz: Daniel Balt, Karol Bochat, Patrycja Kłonowska, Weronika Lisiecka, Emma Manikowska,

Julia Radajewska, Wiktoria Filipczuk, Marta Jasińska, Amelia Lisiecka.

opiekunowie:

p. Marta Mazur

p. DamianTamas

```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

 

 

 

******************************************************************************************************************************************************************************

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

W ROKU SZKOLNYM 2017 / 2018

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU:

Danuta Sudak i Romuald Wiśniewski

 

 

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCA SEKRETARZ
Julia Bochat Roksana Kujawka Karol Bochat

 

 

SEKCJA  KULTURY I IMPREZ SEKCJA PORZĄDKOWA SEKCJA DEKORACYJNA
               
          JULIA              POLOK WERONIKA LISIECKA ZUZANNA SZCZEPANIAK ROKSANA PANCERZ JULIA RADAJEWSKA WIKTORIA FILIPCZUK PATRYCJA KŁONOWSKA EMMA MANIKOWSKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*****************************************************************************************************************************************************************************

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 W ROKU SZKOLNYM 2016 / 2017

 

OPIEKUNOWIE:

Bogna Młodziankiewicz

Damian Tamas

 

ZARZĄD
ZASTĘPCA 

PRZEWODNICZĄCA   

SEKRETARZ

JULIA BOCHAT ROKSANA KUJAWKA WERONIKA LISIECKA

 

 

 

SEKCJA DEKORACYJNA SEKCJA IMPREZ SEKCJA PORZĄDKOWA
ROKSANA PANCERZ WIKTORIA FILIPCZUK JULIA RADAJEWSKA ROKSANA CIACIUCH ZUZANNA SZCZEPANIAK ZUZANNA TKACZYK JULIA POLOK DANIEL BALT JAKUB JANKOWSKI KRYSTIAN POLOK

 

 

 

 

 

 

*******************************************************************************************************************************************************************************

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 W ROKU SZKOLNYM 2015 / 2016

 

OPIEKUNOWIE:

Bernadeta Nikodem

Sandra Kurdynowska

 

 

 PRZEWODNICZĄCA

    ZASTĘPCA

SEKRETARZ

EMILIA KOPS ROKSANA KUJAWKA RENATA STĘŻEWSKA

 

CZŁONKOWIE  SEKCJI SAMORZĄDOWYCH
SEKCJA  DEKORACYJNA

SEKCJA PORZĄDKOWA

PAULINA CHMIELEWSKA

WERONIKA LISIECKA JULIA POLOK PATRYCJA KŁONOWSKA JULIA BOCHAT

  OLIWIA JENDRZEJEWSKA

MACIEJ OLSZEWSKI

KAROL BOCHAT

         SEKCJA   KULTURY   I   IMPREZ
 DAWID KACZYŃSKI

FILIP KRZEMKOWSKI

ZUZANNA SZCZEPANIAK
JULIA RADAJEWSKA
WIKTORIA   DRZAŻDŻYŃSKA MARTYNA TOMASZEWSKA

 

ALICJA MŁYNARCZYK